Аудит і тестування охорони

Вже давно людство живе, оперуючи термінами «що охороняти», «від кого охороняти» і «як охороняти». Все, що потрапляє в категорію «що охороняти», являє собою широкий спектр матеріальних і нематеріальних цінностей, приміщень, об’єктів і територій, які мають особливу цінність для їх власників. І, зрозуміло, найвищою цінністю є людське життя, яку охороняють нітрохи не гірше інших скарбів.

Залежно від конкретного виду охоронюваних цінностей вибираються відповідні методи і способи їх контролю та охорони. Всі ці способи можна розділити на технічні засоби і людське присутність, які в сукупності утворюють систему і режим охорони. Навіть сучасні добре організовані системи охорони не можуть повністю виключити помилки або неточності. При цьому, неминучий людський фактор тільки збільшує розмір наявних вразливостей.

Немає неприступних фортець, непереможних армій і абсолютно надійних систем охорони. Це аксіома.

Проектування, установка, настройка і адаптація, організація взаємодії персоналу з системою охорони, інтеграція системи охорони в режим охорони. Помилки, допущені на будь-якому з цих етапів, перетворюються в уразливості, які в подальшому можуть бути виявлені і використані зловмисниками.
Надійність будь-якої системи визначається надійністю найслабшого її ланки. Технічні компоненти системи можна оцінити, перевірити, налаштувати і випробувати для визначення надійності. Але, в поєднанні з людським фактором, в відому величину надійності вноситься невизначеність, величина якої прямо залежить від кваліфікації, підготовки, сумлінності та порядності персоналу охорони.
Поєднання технічних вразливостей з людським фактором може виявитися з самої несподіваного боку і в момент, коли до цього ніхто не буде готовий. Тому система охорони повинна не тільки технічно вписуватися в режим охорони і проведені заходи, а й регулярно проходити стрес-тестування при яких виявляються уразливості і розробляються способи і заходи щодо їх усунення.
Розробка і установка новітніх технічних засобів виявлення і сигналізації не забезпечить надійного зберігання при некваліфікованому або непідготовленій персоналі. І навпаки - охорона без застосування технічних засобів - нездатна припинити на ранніх стадіях посягання або підготовку до зазіхань на життя і здоров'я або охоронювані цінності.

Задайтесь питаннями:

На скільки ви впевнені у своїй безпеці?

На скільки ви довіряєте техніці і персоналу, які забезпечують вашу безпеку?

• Ви впевнені, що відповіді на попередні питання об'єктивні і засновані не на емоціях, домислах або думках некомпетентних осіб?
Для отримання об'єктивних відповідей на ці питання - рекомендується провести незалежну оцінку якості виконання охоронних послуг. Залежно від рівня ваших побоювань - така перевірка може мати вигляд від простої незалежної перевірки персоналу охорони і до комплексного стрес-тестування за різними сценаріями, які включають в себе перевірку роботи технічних засобів, дій і взаємодії персоналу охорони. Результатом такої перевірки стане розгорнуте резюме, яке вказує на виявлені вразливості і недоліки технічних засобів, персоналу охорони та режиму охорони. Висновки за результатами перевірки містять рекомендації щодо усунення виявлених вразливостей.

Чому слід довіряти нашій незалежній оцінці вашої безпеки?

Охранная компания "Атикиллер"- независимый и незаангажированый представитель на рынке охранных услуг. Мы не втянуты и не участвуем в политических играх и криминальных конфликтах. Крайне высокий уровень профессиональной подготовки персонала компании "Антикиллер" позволяет делать заключения основываясь на опыте и знаниях. Все без исключения сотрудники неоднократно и регулярно проходят такие же проверки, что позволило нам собрать команду из лучших. За время работы охранная компания "Антикиллер" завоевала высокий авторитет в профессиональной сфере благодаря интеллектуальному подходу к организации охранных мероприятий. И мы не можем себе позволить рисковать авторитетом компании давая ошибочные или неверные рекомендации и заключения.

Мы не пытаемся занять место вашей охраны, а лишь укажем уязвимости и недоработки для того, чтобы охрана соответствовала требуемому уровню обеспечения вашей безопасности и оправдывала вкладываемые в нее средства.

ЗАМОВИТИ ОХОРОНУ

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами

ЗАКАЗАТЬ ОХРАНУ

оставьте свои контакты

Форма Обратного Звонка