Кнопка тривожного виклику

Сучасна тривожна кнопка виглядає як невелика автономний пристрій або брелок. Її завдання – при натисканні активувати сигнал тривоги для виклику підтримки бійців групи швидкого реагування в разі, якщо Ви потребуєте екстреної допомоги. Такі корисні пристрої застосовуються в квартирах, будинках, офісах, складах, магазинах, підприємствах та інших об’єктах. Практика застосування подібних пристроїв, широко поширена у всіх країнах світу, вже дозволила уникнути безлічі небезпек і запобігти величезна кількість злочинів. Вона дозволяє оптимізувати кошти виділяються на забезпечення безпеки. Чи не тримати постійний персонал фізичної охорони на об’єкті, а викликати його при необхідності.

НАДІЙНО, БЕЗПОМИЛКОВО, ТОЧНО

Кнопка Тривожного Виклику (КТВ) відрізняється від звичайної сигналізації своєї повної, стовідсоткової залежністю від рішення власника. Вона не спрацьовує автоматично, як це відбувається в більшості звичайних сигналізацій при отриманні сигналу від датчика про злом, несанкціонований доступ або пізнанні чужого об’єкта в зоні, що охороняється. Сигнал від датчика іноді може бути випадковим, помилковим. Для спрацьовування КТВ її необхідно натиснути.

СТАЦІОНАРНА КТВ

Розташовувати стаціонарну кнопку тривожного виклику краще в непомітних для сторонніх, легкодоступних для персоналу або домочадців місцях: під стільницями, під поверхнею полиць, за виступаючими деталями інтер’єру. Тривожна кнопка повинна бути легко доступна дорослим, але недоступна для випадкового натискання дітьми або тваринами.

Ми можемо встановити датчики, які реагують на:

  • рух;
  • звуки;
  • удари і вібрацію;
  • зміна температури;
  • зміну вологості.

Активація КТВ потребує Вашої інтелектуальному аналізі: чи є реальна небезпека, чи необхідний виклик ГБР, або можна обійтися без приїзду групи.

СМАРТФОН – ПУЛЬТ ОХОРОНИ

Інформація від датчиків, тривожні повідомлення ваших систем безпеки можуть надходити не тільки на головний контрольний пульт «Антикілер», а й на спеціальні охоронні додатки, встановлені на особисті смартфони власників об’єкта. Тоді власник об’єкта буде негайно повідомлений про небезпеку, одночасно з нашим пультом, навіть якщо він знаходиться далеко, в іншій країні. Так само можуть отримувати повідомлення про тривогу все, для кого це має важливе значення: члени сім’ї, родичі, друзі, співробітники особистої охорони.

СИГНАЛ «ДОПОМОЖІТЬ! МИ ТУТ!”

Тривожні кнопки у вигляді брелоків з трекером GPS при натисканні передають не тільки сигнал тривоги, але і координати місцезнаходження клієнта. Черговий головного пульта охорони зможе негайно відправити групу швидкого реагування на вказане місце події.

КНОПКА + ДАТЧИКИ

Як показує практика, найкращий ефект охорони будинку, квартири, офісу, магазину виходить, коли там є і тривожна кнопка, і звичайна сигналізація з системою датчиків різного принципу дії. Кнопка тривожного виклику потрібна тоді, коли Ви вдома піддаєтеся загрозу кримінальної атаки. Сигналізація з датчиками найбільш ефективна, коли напад відбувається або вночі, коли всі сплять, або в період відсутності господарів, коли в приміщенні нікого немає. Різні системи захисту доповнюють один одного, вони допоможуть зберегти в безпеці Ваше здоров’я, безпеку ваших рідних і ваше майно, але тільки якщо експлуатувати їх правильно! Цьому навчать наші фахівці відділу інженерно-технічного захисту.

ДОПОМАГАЄ ТЕХНІКА, РЯТУЮТЬ ЛЮДИ

Головне не забувайте, що завдання охоронної техніки – максимально швидко і надійно повідомити пульт про небезпеку. А захищати вас приїдуть бійці ГБР «Антикілер», на вишкіл, хоробрість і оснащеність яких, завжди можна гарантовано покластися.

ЗАМОВИТИ ОХОРОНУ

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами

ЗАКАЗАТЬ ОХРАНУ

оставьте свои контакты

Форма Обратного Звонка