Як Забезпечити Безпеку Свого Будинку

Карантинні обмеження поступово знімають, деякі країни починають відкривати кордони, люди готуються до літніх відпусток. Багато вже зараз проводять своє дозвілля за містом, їдучи на кілька днів подалі від стресу і суєти.

Але з огляду на те, що злочинність ніхто не відміняв, власники нерухомості, перебуваючи на певній відстані від будинку, переживають за його сохранность????.

Ми підготували відповіді на питання, які часто задають клієнти, які збираються у відпустку і хочуть подбати про безпеку свого житла і збереження що в ній знаходиться.

Безпека будинка

Я їду у відпустку

Як мені перестати турбуватися про те, чи все у будинку гаразд⁉

За допомогою спеціального мобільного додатку Ajax Security System ви зможете в будь-який момент перевірити, що відбувається з будинком – під охороною він чи ні і в якому стані датчики.

Сигналізація Аякс

До такої системи можна легко підключати IP-камери розміщені в будинку або навколо нього, а також дивитися відео зі звуком в режимі реального часу.

Крім того, завдяки датчикам руху з фотофіксацією ви зможете оперативно отримувати в додатку серію фотознімків на кожен випадок спрацьовування. І якщо в будинок хтось проникне – не тільки ви, але і охоронна компанія, отримає фотознімки, що дозволить максимально точно проаналізувати ситуацію і відправити на об’єкт групу швидкого реагування.

А що з захистом від пожежі?

Захист від пожежі

Своєчасне попередження про небезпеку загоряння – це ще один різновид захисту.
Крім охоронних функцій встановлена ​​система своєчасно інформує про задимлення або загоряння. Датчик диму сам по собі нічого гасити не буде, але при задимлення попередить вас про небезпеку пожежі та відправить сигнал тривоги на пульт централізованого спостереження «Антикілер».

Почувши вбудовану в датчик сирену, власники будинку самостійно усунуть джерело диму. Якщо задимлення трапиться вночі, сирена розбудить всіх, хто знаходиться в будинку і допоможе врятуватися від отруєння продуктами горіння.

Ajax швидко розпізнає пожежа за першими ознаками: дим або різко зросла температура, коли вогонь горить без виділення диму. Додатковий сенсор СО моментально спрацьовує, якщо рівень чадного газу перевищує норму.

У разі, коли в будинку нікого немає і присутні ознаки задимлення, оператор пульта централізованого спостереження викличе пожежну службу, а наші спеціально укомплектовані і підготовлені для таких ситуацій ГБР вживуть заходів для локалізації вогнищ загоряння.

А якщо потоп?

Захист від потопу

Також не буде зайвим встановити датчики, які допомагають вчасно дізнатися про протечках води.

З системою захисту від протікання все простіше – на ринку є кілька доступних рішень, які передбачають можливість автоматичного перекриття води в разі протікання. Нюанс в тому, що встановлюють це обладнання, як правило, ще на етапі ремонту, так як монтаж системи має на увазі сантехнічні роботи з врізкою додаткових елементів. Але навіть це рішення не захищає від затоплення на 100% жителів багатоповерхових будинків. Уявіть, що квартиру заливають сусіди зверху. Система перекриє воду у вас вдома, але у сусідів вона продовжить текти до тих пір, поки хтось не вживе заходів.

Ajax піднімає тривогу при першому контакті з вологою і скасовує її після висихання води. Датчики розроблені з урахуванням впливу води на пристрої: вони не піддаються корозії, захищені від попадання пилу і вологи.

Замовляючи установку охоронних систем в компанії «Антикілер» – ви отримаєте високоякісний сервіс, технічну підтримку 24/7 і гарантоване реагування на всі види пригод.

Залишити коментар

ЗАКАЗАТЬ ОХРАНУ

оставьте свои контакты

Форма Обратного Звонка