Навіщо встановлювати в квартирі охоронну сигналізацію?

Це обурливо, але вже стало нормою, коли серед білого дня бандити розбивають скло і обкрадають машини, відбирають сумочки і прикраси у жінок, здійснюють збройні нальоти під час перевезення грошових коштів, залазять в квартири і будинки …

Втрата роботи в зв’язку з масовим закриттям підприємств і об’єктів бізнесу на карантин, вже штовхнуло безліч людей на відчайдушні вчинки у вигляді вчинення незаконних посягань на чуже майно.

Такі фактори, безумовно, оголюють все непривабливі сторони сучасного українського соціуму і при цьому, зрозуміло дають розуміння того, що в даний час, тут і зараз, ніхто з нас не застрахований від протиправного посягання на власне життя і благополуччя.

На жаль, дуже часто приводом для прийняття рішення про встановлення охоронної системи стає подія у друзів або сусідів. І добре, якщо виходить вчитися на помилках інших. Але, в основному, люди приходять до вирішення установки охоронної сигналізації вже по факту торкнулося їх пригоди.

Хтось сподівається на міцні двері і сучасний замок, інші сподіваються на консьєржа. Однак більша частина як і раніше вважає, що неприємності у вигляді пограбування або крадіжки можуть статися з ким завгодно, тільки не з ними.

Задуматися про необхідність установки охоронної системи змушують факти, які спростовують три найпопулярніших міфу про безпеку квартири.

Міф №1: обгороджена територія та консьєрж захистять квартиру від крадіжок

Як свідчить статистика, обгороджена територія і пост охорони не гарантують безпеку сучасного житлового комплексу – навіть в таких будинках відбуваються крадіжки.

Консьєрж, завдання якого запобігти проникненню сторонніх в під’їзд, не є значущою перешкодою для зловмисників. Також, не варто тішити себе ілюзіями і з наявністю «повноцінного» охоронця на посту. В переважній більшості, охорона в ЖК – це пенсіонери, або люди з сумнівною біографією, заробітна плата яких складає 6 – 7 тисяч гривень на місяць. Вони не мотивовані і байдуже ставляться до виконання своїх службових обов’язків.

Застосовуючи соціально-психологічні навички, злодії вміло маскуються під кур’єрів, працівників клінінгових або інших побутових служб, а іноді і просто вільно проходять «пост охорони» з наступним проникненням в намічену квартиру і розкраданням чужого майна.

Варто відзначити, що навіть якщо безпека ЖК організовується силами охоронного підприємства, то це зовсім не означає, що вашу квартиру зобов’язані і будуть охороняти від несанкціонованого проникнення. Як правило, в обов’язки охоронця входить тільки пропускний режим, парковка автомобілів і охорона громадського порядку на території ЖК. Але ніякої відповідальності за збереження майна в будь-який окремо взятій квартирі він не несе.

Окремо відзначимо вкрай високий ризик проникнення в квартири в новобудовах. Навіть через кілька років після передачі ключів новоселам в будинку постійно йде ремонт: приїжджі будівельники не викликають ні в кого підозри. Але буває і так, що робітники ремонтують одну квартиру і попутно грабують іншу. Під виглядом завезення будматеріалів і вивезення будівельного сміття, за допомогою транспорту вивозяться крадені цінні речі.

При цьому, охорона житлового комплексу не тільки не рятує, а навпаки – ширше відкриває ворота і піднімає шлагбауми.

Міф №2: залізні двері і сучасні замки неможливо розкрити

Двері і замок – це не перешкода для грабіжників. Щоб обійти найскладнішу запірний систему професіоналу знадобиться від 30 секунд до 4-х хвилин.

Фахівці встановлюють двері з «надійними» замками, але в екстреній ситуації ці ж фахівці самі допомагають нам їх відкривати без допомоги ключів.

У мережі інтернет розміщені тисячі оголошень від різних умільців, що пропонують послуги екстреного розтину замків і дверей. Напевно серед них багато майстрів, чесно допомагають людям в складних ситуаціях, але знайдуться й такі, хто використовує свої знання зовсім не в благих цілях.

До безпеки будинку слід підходити комплексно: якісні двері з хорошими замками і добротні вікна необхідно доповнювати сучасною охоронною системою.

Міф №3: охоронна система захищає тільки від злодіїв

Сучасна система безпеки крім захисту будинку від проникнення сторонніх, інформує і про інші загрози: пожежа, витоку води або витік газу.

При пожежі люди найчастіше гинуть від отруєння продуктами горіння. Датчик диму попереджає про задимлення, рятуючи життя, навіть якщо приміщення в цей час знято з охорони. Наприклад, вночі, коли вся родина спить, при перших ознаках пожежі, вбудована в датчик сирена розбудить всіх, хто знаходиться в будинку і відправить сигнал тривоги на пульт централізованого спостереження охоронної компанії.

Технологічні датчики допоможуть запобігти неприємним наслідкам аварій в побутових комунікаціях і уникнути витрат на позаплановий ремонт будинку. Наприклад, датчик протікання води відреагує на скупчення вологи на підлозі, допомагаючи вчасно дізнатися про проблему і вжити необхідних заходів.

Сучасна охоронна система не тільки захищає будинок і його мешканців від зловмисників, але і допомагає запобігти пожежі та поширені побутові аварії.

Подбайте про себе і своїх близьких c доступними і надійними рішеннями охоронної сигналізації від компанії «Антикілер».

Ми максимально дбаємо і цінуємо своїх клієнтів, як рідних людей. «Антикілер» – це ваш, надійний вклад у власну безпеку і благополуччя!

ЗАКАЗАТЬ ОХРАНУ

оставьте свои контакты

Форма Обратного Звонка