В ОДЕСІ ПОПЕРЕДЖЕНО СПРОБУ НЕЗАКОННОГО ВИСЕЛЕННЯ ГРОМАДЯН ІЗ ЖИТЛА

25 квітня 2020 року о 15:00 на пульт централізованого спостереження охоронної компанії «Антикілер» надійшов сигнал тривоги про проникнення сторонніх осіб в приватний будинок за адресою: м Одеса, Малиновський р-н., Вул. Зелена.

Прибулий на місце екіпаж ГБР «Антикілер», встановив, що представники однієї з охоронних компаній Одеси, за підтримки групи невідомих осіб чоловічої статі, застосувавши кувалду і лом розбили замки на хвіртці і воротах, і проникли на територію приватного домоволодіння.

Як пояснив один з представників загарбників, нібито саме вони є новими власниками будинку і приїхали виселяти проживають за цією адресою людей: жінку, її неповнолітню дочку (13 років, прописана в будинку) і літнього чоловіка.

Проникнувши в будинок, бандити застосували заходи фізичного впливу до неповнолітньої, намагаючись її видворити за межі захоплюваної території, на її очах був побитий і заляпаний сльозогінним газом батько.

Крім того, в результаті незаконного проникнення, в будинку було пошкоджено майно.

Оперативно прибув резерв бійців «Антикілер», припинив протиправні дії з боку загарбників, звільнив будинок і територію від сторонніх, на місце події була викликана швидка допомога і поліція.
Акцентуємо увагу представників так званих охоронних компаній – участь в силових акціях по виселенню громадян з нерухомості (в т.ч. спірною), а також виконання судових рішень – грубо суперечить Закону України “Про охоронну діяльність” і є кримінально караним діянням.
Стаття 10. Обмеження в охоронній ДІЯЛЬНОСТІ. Во время организации та Здійснення охоронної ДІЯЛЬНОСТІ забороняється:

  • Здійснювати Дії, что посягають на права, свободи та власність фізичних осіб, а такоже ставлять під загрозою їх життя та здоров’я, честь, Гідність и ділову репутацію;
  • Брати участь у віконанні СУДОВИХ РІШЕНЬ во время виконавчого провадження; вдаватся до Дій, спрямованостей на силові противостояние между персоналом охорони різніх суб’єктів господарювання.

Виселяти громадян з спірної нерухомості може тільки повноважний представник державної виконавчої служби, який виконує відповідне рішення суду. Представники приватних охоронних компаній не мають ніякого права виконувати ці дії.

Охоронна компанія «Антикілер» в черговий раз довела свій професіоналізм і надійність, ми наших клієнтів в біді не кидаємо!

ЗАКАЗАТЬ ОХРАНУ

оставьте свои контакты

Форма Обратного Звонка