Охорона Будинку

Спокій в наш неспокійний час – набуває особливої ​​цінності. Це невід’ємна частина щасливого життя. Для більшості людей спокій – це безпека. А безпека будинку – це те, про що кожна людина дбає в першу чергу!

Саме тому охорона котеджів і житлових будинків – одна з найбільш затребуваних послуг, що надаються охоронною компанією «Антикілер». Особливе значення дана послуга набуває тоді, коли власникам необхідно виїхати на якийсь час і залишити власне житло без нагляду.

Сьогодні, охорона будинку – це не розкіш, а невід’ємна частина реалій сучасного життя.

Якщо ви довірите захист вашого будинку компанії «Антикілер», то зможете бути абсолютно спокійні за збереження свого майна і безпеку близьких вам людей.

Захист будинку може здійснюватися за допомогою встановлення охоронної сигналізації в сукупності з тривожною кнопкою (КТВ) і камерами відеоспостереження. Дана система розроблена таким чином, що дозволяє врахувати виникнення найрізноманітніших позаштатних або загрозливих ситуацій.

Крім моментального оповіщення про несанкціоноване проникнення, встановлені датчики можуть передавати на пульт охорони сигнал про виникнення аварії комунального характеру. До систем охоронної сигналізації підключаються відеокамери, які передають картину того, що відбувається на ваш смартфон. У разі надходження сигналу тривоги або, коли хочеться переконатися, що в будинку все в порядку, просто відкрийте мобільний додаток і дивіться відео в режимі реального часу.

Таким чином, наша компанія гарантує, що після професійної установки охоронного обладнання та підключення на пульт «Антикілер» – ваше життя стане набагато спокійніше і комфортніше.

В основу роботи охоронної компанії «Антикілер» покладено норми і стандарти, розроблені відповідно до передовими досягненнями та інноваціями, що застосовуються у всьому світі, а наші групи швидкого реагування – це цілодобова гарантія безпеки вашої родини, дому та майна.

ЗАМОВИТИ ОХОРОНУ

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами

ЗАКАЗАТЬ ОХРАНУ

оставьте свои контакты

Форма Обратного Звонка