Охорона Квартири

В даний час в Одесі відзначається стрімке зростання квартирних крадіжок. Згідно зі статистикою за минулий рік, кількість даних злочинів вже досягло критичної позначки і обчислюється не десятками, а сотнями епізодів, де власникам квартир було завдано значних матеріальних збитків. Поліція не в силах впоратися зі зростаючим валом злочинності, і велика частина квартирних крадіжок залишаються нерозкритими!

Безумовно, зловмисники воліють легкодоступні для проникнення квартири, а не ті, які знаходяться під постійною і гарантованим захистом передового сервісу охорони. Тому найбільш вірний спосіб захистити своє майно від непроханих «гостей» – це встановити в квартирі охоронну сигналізацію, підключену до пульту централізованого спостереження.

Три важливі складові охорони квартири від компанії «Антикілер»:

Сучасні технології безпеки

Розумні і надійні системи безпеки, змонтовані висококласними фахівцями, блискавично реагують на будь-які ознаки несанкціонованого проникнення.

Канали зв’язку та рубежі охорони дублюються, тому сигнал тривоги надійде навіть при навмисному глушіння його зловмисниками.

Оперативність реагування

Оператори пульта цілодобово стежать за об’єктом. У найкоротші терміни після надходження сигналу тривоги, бійці групи швидкого реагування прибувають на адресу, оглядають об’єкт, вживають заходів для надання допомоги і захисту клієнтів.

Висококваліфікований і вмотивований персонал

Монтаж охоронного обладнання проводять співробітники з технічною освітою і великим досвідом роботи в державному і приватному секторах охоронної діяльності, які при вас протестують обладнання та навчать коректно користуватися електронною системою. Фахівці відділу інженерно-технічного захисту працюють в режимі 24/7 і завжди готові допомогти в питаннях експлуатації або усунення неполадок будь-яких відомих технічних систем безпеки.

Гордістю нашої компанії також є співробітники ДБР, які проходять ретельний відбір, спеціальне навчання та безперервну підготовку. Автомобілі ГБР «Антикілер» укомплектовані сучасними аптечками і єдині в Україні, на борту яких знаходяться автоматичні зовнішні дефібрилятори.

Точний вибір для охорони вашої квартири – це охоронна компанія «Антикілер»!

ЗАМОВИТИ ОХОРОНУ

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами

ЗАКАЗАТЬ ОХРАНУ

оставьте свои контакты

Форма Обратного Звонка