Охоронна сигналізація, підключена до пульта централізованого спостереження «Антикілер» – це надійна і вигідна захист від проникнення в вашу квартиру різного роду зловмисників.

photo_2020-08-13 10.53.32

Пожежна Безпека

«Антикілер» - єдина охоронна компанія в Одеській області, що має в своєму складі добровільну пожежну команду і спеціалізований транспорт.

МОНТАЖ СИСТЕМ ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЯ

Проектування та Монтаж Систем Відеоспостереження

Пропонуємо послуги з проектування, монтажу та обслуговування систем відеоспостереження будь-якої складності, аналогових і цифрових.

Мобільний Охоронець

Персональна охорона для Вас і Вашої родини 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Послуга призначена для виклику допомоги клієнтами при виникненні нештатних або загрозливих ситуацій, пов'язаних з посяганнями на їхнє життя і здоров'я, переслідуваннями, спробами викрадень, конфліктами, ДТП, а також надання допомоги в інших, екстремальних і надзвичайних ситуаціях.

Личная охрана 1

Супровід Цінних вантажів

«Антикілер» надасть Вам автомобіль і екіпірованих співробітників служби безпеки для супроводу цінного вантажу по вибраному маршруту.

Аренда автомобиля с водителем 1

Оренда автомобіля з водієм

Великий вибір преміум авто з особистим охоронцем компанії Антикілер

Личная охрана

Особиста Охорона

Охоронці охоронної компанії «Антикілер», виконують взяті на себе зобов'язання перед клієнтами щодо захисту їх інтересів.

ЗАКАЗАТЬ ОХРАНУ

оставьте свои контакты

Форма Обратного Звонка