ПЕРШОКЛАСНИЙ НАДІЙНИЙ КРАЩИЙ РІВЕНЬ ОХОРОНИ

Компанія «Антикілер» – це новий рівень у сфері послуг безпеки і охорони, стандарт, недосяжний для більшості охоронних компаній України. Відмінною нашою особливістю – є надійність і професійний підхід. При будь-яких обставинах ми виконуємо взяті на себе зобов’язання перед замовником, дотримуючись при цьому сувору конфіденційність. Жодному клієнту, який перебував під захистом охоронної компанії «Антикілер», які не були завдані збитки або завдано якоїсь шкоди. Ми працюємо так, щоб будь-який замах щодо нашого клієнта стало неможливим.

Завдяки цьому, постійними замовниками послуг охоронної компанії “Антикілер” є люди з категорії VIP, публічні і впливові особистості, для яких украй важливий рівень приватності, висока якість послуг, а також бездоганна репутація компанії, якій вони довіряють своє життя і матеріальні цінності.

НОВИЙ ЧАС - ПРОГРЕСИВНИЙ ПІДХІД

Сьогодні ми розуміємо, що в епоху підвищеної терористичної загрози в Україні та світі, часи тільки фізичної охорони залишаються в минулому. Сучасні реалії, в яких терористи та інші зловмисники розробляють все більш витончені способи вчинення злочинів, вимагають в нашій країні виключно професійного і прогресивного підходу до процесів комплексного забезпечення безпеки особистості і бізнесу в цілому.

Тому на перший план в системі роботи і підготовки співробітників охорони в компанії «Антикілер» виходить не фізична сила, а сучасні методи та інтелектуальні складові. Уміння працювати на випередження.

Для досягнення цих цілей, охоронна компанія «Антикілер» в своїй роботі успішно забезпечує виконання двох основних функцій – наукову і практичну.

НАУКОВИЙ МЕТОД І АНАЛІТИЧНА ГРУПА

З наукової сторони, перш за все, використовується система «математичного моделювання», програвання ситуацій та аналізу різних варіантів розвитку подій і їх можливих наслідків.

Даний напрямок знаходиться в компетенції інформаційно-аналітичного відділу компанії. Відділ виконує функції планування охоронних заходів, налагодження зв’язків з правоохоронними структурами, організовує постійний контроль за діями персоналу, координує збір і поширення відомостей розвідувального характеру, проводить контррозвідувальні заходи, веде активний пошук додаткових відомостей про підготовлювані злочини, проводить аналіз отриманих матеріалів і даних.

Крім цього фахівці аналітичної групи відстежують і аналізують всі випадки, які сталися в оперативній практиці приватних і державних охоронних структур. Відділом проводиться аналіз роботи і виявляються помилки охорони, розробляються нові тактичні прийоми захисту і методи охорони.

Також відзначимо, що крім інформаційно-аналітичного відділу в структуру нашої компанії входять такі важливі підрозділи, як: групи швидкого реагування, відділ технічного забезпечення і служба оперативного відеодокументування, оснащена сучасною знімальною і монтажною технікою.

ПРО ПЕРСОНАЛ КОМПАНІЇ

Перед тим як зайняти посаду охоронця або охоронця в охоронній компанії «Антикілер», кожен кандидат незалежно від свого попереднього професійного досвіду проходить спеціальні перевірки, медичне обстеження та психологічне тестування, а в подальшому стажування та профільне навчання.

Крім спеціальної підготовки, наші співробітники навчаються правилам етикету, грамотної мови, іноземних мов. Надалі протягом всієї своєї роботи, персонал компанії постійно підвищує свій професійний рівень на систематично проводяться заняття і тренінгах, здає щоквартальні заліки. Таким чином, всі наші зусилля спрямовані на інтелектуальний розвиток компанії, а також постійний особистісний та професійний ріст її співробітників. В результаті ми пропонуємо клієнтам команду виняткових професіоналів, готових виконати найскладніше завдання.

Зарядка з Антикілер

Керівництво компанії «Антикілер» не просто на словах пропагує здоровий спосіб життя, а демонструє це на практиці! Локації учасники занять вибирають самі. Це може бути берег моря, стадіон або звичайна спортивна площадка у дворі. Комплекси вправ побудовані таким чином, що їх можна виконувати в будь-яких умовах, і вони розраховані на людей з різним рівнем спортивної підготовки. Взяти участь в таких тренуваннях можуть всі бажаючі.

Пультова Охорона

Охоронна сигналізація, підключена до пульта централізованого спостереження «Антикілер» - це надійна і вигідна захист від проникнення в вашу квартиру різного роду зловмисників.

photo_2020-08-13 10.53.32

Пожежна Безпека

«Антикілер» - єдина охоронна компанія в Одеській області, що має в своєму складі добровільну пожежну команду і спеціалізований транспорт.

МОНТАЖ СИСТЕМ ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЯ

Проектування та Монтаж Систем Відеоспостереження

Пропонуємо послуги з проектування, монтажу та обслуговування систем відеоспостереження будь-якої складності, аналогових і цифрових.

Личная охрана

Особиста Охорона

Охоронці охоронної компанії «Антикілер», виконують взяті на себе зобов'язання перед клієнтами щодо захисту їх інтересів.

5/5

Питання-Відповідь

В середньому екіпажу потрібно не більше 5 хвилин, щоб прибути на об’єкт, що охороняється.

Наші інженери здійснюють виїзд і прорахунок об’єкта по обладнанню абсолютно безкоштовно.

Так, екіпаж швидкого реагування завжди приїжджає на об’єкт, що охороняється в повній бойовій екіпіровці, що включає зброю і домедецінскую аптечку.

До нас повертаються і приводять нових замовників, нас рекомендують своїм друзям і знайомим, нам довіряють і нам вірять. Це є найвищою оцінкою нашої роботи!

Так можете. Для цього вам потрібно «перемкнути» встановлене іншою компанією обладнання до нашого пульта моніторингу. Ця послуга буде для Вас безкоштовною. Укладайте договір з нашою службою і платите щомісячну абонплату.

Фізичні особи:

копії ідентифікаційного коду та паспорта;
правовстановлюючі документи на об’єкт, що охороняється (договір купівлі-продажу, технічний паспорт).

Юридичні особи:

документи, які підтверджують право власності на охоронний об’єкт або право їм користування;
свідоцтво про держреєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності;
свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ або довідку з податкової про взяття на облік (при відсутності свідоцтва);
довідку про включення суб’єкта підприємницької діяльності до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України

ЗАМОВИТИ ОХОРОНУ

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами

ЗАКАЗАТЬ ОХРАНУ

оставьте свои контакты

Форма Обратного Звонка