Охоронна сигналізація, підключена до пульта централізованого спостереження «Антикілер» – це надійна і вигідна захист від проникнення в вашу квартиру різного роду зловмисників.

photo_2020-08-13 10.53.32

Пожежна Безпека

«Антикілер» - єдина охоронна компанія в Одеській області, що має в своєму складі добровільну пожежну команду і спеціалізований транспорт.

МОНТАЖ СИСТЕМ ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЯ

Проектування та Монтаж Систем Відеоспостереження

Пропонуємо послуги з проектування, монтажу та обслуговування систем відеоспостереження будь-якої складності, аналогових і цифрових.

Мобільний Охоронець

Персональна охорона для Вас і Вашої родини 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Послуга призначена для виклику допомоги клієнтами при виникненні нештатних або загрозливих ситуацій, пов'язаних з посяганнями на їхнє життя і здоров'я, переслідуваннями, спробами викрадень, конфліктами, ДТП, а також надання допомоги в інших, екстремальних і надзвичайних ситуаціях.

Личная охрана 1

Супровід Цінних вантажів

«Антикілер» надасть Вам автомобіль і екіпірованих співробітників служби безпеки для супроводу цінного вантажу по вибраному маршруту.

Аренда автомобиля с водителем 1

Оренда автомобіля з водієм

Великий вибір преміум авто з особистим охоронцем компанії Антикілер

Личная охрана

Особиста Охорона

Охоронці охоронної компанії «Антикілер», виконують взяті на себе зобов'язання перед клієнтами щодо захисту їх інтересів.

Форма Обратного Звонка