Antikiller
улица Троицкая, 2 65014 Украина, Одесса
+38 093 171 3171 +38 067 135 8881 admin@antikiller.com.ua

ПРО КОМПАНІЮ

Першокласний РІВЕНЬ ОХОРОНИ

Компанія «Антикілер» – це новий рівень у сфері послуг безпеки і охорони, стандарт, недосяжний для більшості охоронних компаній України. Відмінною нашою особливістю – є надійність і професійний підхід. При будь-яких обставинах ми виконуємо взяті на себе зобов’язання перед замовником, дотримуючись при цьому сувору конфіденційність. Жодному клієнту, який перебував під захистом охоронної компанії «Антикілер», які не були завдані збитки або завдано якоїсь шкоди. Ми працюємо так, щоб будь-який замах щодо нашого клієнта стало неможливим.

Завдяки цьому, постійними замовниками послуг охоронної компанії “Антикілер” є люди з категорії VIP, публічні і впливові особистості, для яких украй важливий рівень приватності, висока якість послуг, а також бездоганна репутація компанії, якій вони довіряють своє життя і матеріальні цінності.

Новий Час – ПРОГРЕСИВНИЙ ПІДХІД

Сьогодні ми розуміємо, що в епоху підвищеної терористичної загрози в Україні та світі, часи тільки фізичної охорони залишаються в минулому. Сучасні реалії, в яких терористи та інші зловмисники розробляють все більш витончені способи вчинення злочинів, вимагають в нашій країні виключно професійного і прогресивного підходу до процесів комплексного забезпечення безпеки особистості і бізнесу в цілому.

Тому на перший план в системі роботи і підготовки співробітників охорони в компанії «Антикілер» виходить не фізична сила, а сучасні методи та інтелектуальні складові. Уміння працювати на випередження.

Для досягнення цих цілей, охоронна компанія «Антикілер» в своїй роботі успішно забезпечує виконання двох основних функцій – наукову і практичну.

НАУКОВИЙ МЕТОД І АНАЛІТИЧНА ГРУПА

З наукової сторони, перш за все, використовується система «математичного моделювання», програвання ситуацій та аналізу різних варіантів розвитку подій і їх можливих наслідків.

Даний напрямок знаходиться в компетенції інформаційно-аналітичного відділу компанії. Відділ виконує функції планування охоронних заходів, налагодження зв’язків з правоохоронними структурами, організовує постійний контроль за діями персоналу, координує збір і поширення відомостей розвідувального характеру, проводить контррозвідувальні заходи, веде активний пошук додаткових відомостей про підготовлювані злочини, проводить аналіз отриманих матеріалів і даних.

Крім цього фахівці аналітичної групи відстежують і аналізують всі випадки, які сталися в оперативній практиці приватних і державних охоронних структур. Відділом проводиться аналіз роботи і виявляються помилки охорони, розробляються нові тактичні прийоми захисту і методи охорони.

Також відзначимо, що крім інформаційно-аналітичного відділу в структуру нашої компанії входять такі важливі підрозділи, як: групи швидкого реагування, відділ технічного забезпечення і служба оперативного відеодокументування, оснащена сучасною знімальною і монтажною технікою.

ОСОБИСТИЙ ДОСВІД ТА ПРАКТИКА

«Як я швидко переконався, охорона конкретна і предметна, не прощає помилок, і ніякі університети, ніякі військові звання і посади не замінять тут особистого досвіду і практики, заслуженого щоденним важкою працею авторитету …»

Екс-співробітник 9-го Управління, Служби охорони КДБ СРСР – В.Н. Величко

Володіючи великими знаннями і практичними вміннями тактики дій охоронців і охоронців в різних ситуаціях (в тому числі і в зоні проведення бойових дій), співробітниками охоронної компанії «Антикілер» накопичено власний безцінний і багаторічний досвід роботи в сфері безпеки і охорони, який дозволяє їм ефективно і якісно справлятися з поставленими завданнями, оперативно приймати правильні рішення в нестандартних і загрозливих ситуаціях.

Про ПЕРСОНАЛ КОМПАНІЇ

Перед тим як зайняти посаду охоронця або охоронця в охоронній компанії «Антикілер», кожен кандидат незалежно від свого попереднього професійного досвіду проходить спеціальні перевірки, медичне обстеження та психологічне тестування, а в подальшому стажування та профільне навчання.

Крім спеціальної підготовки, наші співробітники навчаються правилам етикету, грамотної мови, іноземних мов. Надалі протягом всієї своєї роботи, персонал компанії постійно підвищує свій професійний рівень на систематично проводяться заняття і тренінгах, здає щоквартальні заліки. Таким чином, всі наші зусилля спрямовані на інтелектуальний розвиток компанії, а також постійний особистісний та професійний ріст її співробітників. В результаті ми пропонуємо клієнтам команду виняткових професіоналів, готових виконати найскладніше завдання.

НАША СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ:

Заказать охрану

Оставьте заявку и наш менеджер свяжеться с вами