Antikiller
улица Троицкая, 2 65014 Украина, Одесса
+38 093 171 3171 +38 067 135 8881 admin@antikiller.com.ua

Охорона бізнесу

Охорона бізнесу 1

Підприємства бізнес сегмента (офіси, банки, ресторани, готелі, аптеки, магазини та інші) часто стають об’єктами пильної уваги з боку зловмисників, в силу особливостей їх господарської діяльності. Вільний доступ відвідувачів в поєднанні з відсутністю комплексної системи безпеки стає визначальним фактором в злочинному виборі.

Саме тому, охорона підприємств, бізнес-центрів та інших комерційних приміщень, розташованих в Одесі, вимагає застосування спеціальних технічних систем безпеки в поєднанні з оперативним реагуванням на будь-яку подію професійною службою охорони.

Охоронна компанія «Антикілер» – спеціалізується на монтажі та обслуговуванні систем охоронної сигналізації для об’єктів бізнесу будь-якого рівня. Встановлюються технічні системи охорони – є оптимальним рішенням, здатним звести ризики несанкціонованого проникнення або крадіжки до мінімуму. Крім цього, фахівці «Антикілера» допоможуть розробити для Вашого об’єкту комплексну систему безпеки, яка буде адаптована під особливості Вашого бізнесу, мінімізує втрати і знизить ризики від зовнішніх і внутрішніх негативних факторів.

Охрана бизнеса

Принцип дії комплексного захисту об’єктів бізнесу полягає в наступному:

Щоб забезпечити безпеку підприємства, об’єкт, що охороняється обладнується системами охоронної сигналізації з обов’язковою кнопкою тривожного виклику, системами простого або охоронного відеоспостереження, системами контролю і управління доступом.

Системи охорони підключаються безпосередньо до пульта централізованого спостереження, який виконує одну з ключових функцій в охороні комерційної нерухомості. При виникненні тривоги, сигнал моментально передається на пульт оператора, який направляє на об’єкт групу швидкого реагування з метою припинення несанкціонованого проникнення або інших протиправних дій на об’єкті, що охороняється.

Крім цього, наші фахівці розробляють комплекс режимних заходів, що визначають категорію доступу відвідувачів і персоналу в різні приміщення, систему кризових планів на випадок позаштатних подій на об’єкті і біля нього. Ми органічно інтегруємо і налаштовуємо охоронне устаткування в загальній системі безпеки підприємства, що дозволяє знизити будь-які і втрати в бізнес процесах до мінімуму.

«Антикілер» – це надійний захист і безпеку вашого бізнесу!

ОК “Антикілер” піклується про своїх клієнтів і збереження Вашого майна, дарує Вам комплексний страховий захист Вашої квартири від страхової компанії №1 з українським капіталом “АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ”. А також, використовуючи вигідний кредитний договір від Альфа банку, ви можете придбати у нас пультової сигналізацію в розстрочку!

Заказать охрану

Оставьте заявку и наш менеджер свяжеться с вами