Antikiller
улица Троицкая, 2 65014 Украина, Одесса
+38 093 171 3171 +38 067 135 8881 admin@antikiller.com.ua

Оренда автомобіля з водієм

Оренда автомобіля з водієм 1

Важливою складовою ділових поїздок є організація наземного транспорту для ділових мандрівників. Ділові туристи після прибуття в іншу країну або регіон воліють без втрати часу комфортно і швидко доїхати з аеропорту в готель. За кордоном ця послуга настільки затребувана, що багато західних авіалінії пропонують мандрівникам бізнес-класу, в якості опції, послугу водія з аеропорту в готель і назад.

У розвинених країнах вже сформований цілий сектор надають подібні послуги транспортних компаній, в яких ділові туристи можуть заздалегідь забронювати і скористатися автомобільним транспортом при прибутті в країну або регіон.

Охоронна компанія «Антикілер» пропонує своїм клієнтам якісні трансфери по території Одеси, Одеської області та за її межами. Якість перевезення наших гостей, їх безпеку та комфорт стоять для нас на першому місці!

Ми пропонуємо автомобілі бізнес і преміум класу. Ідеальний зовнішній вигляд і інтер’єр салону автомобіля доповнюється професійно підготовленим і охайним персоналом. Наші водії не тільки майстерно керують автотранспортними засобами, вони ще мають і навичками надання домедичної допомоги, а також відмінною фізичною підготовкою.

Особливі побажання або доручення клієнта, такі як охоронець, допомога у вирішенні різних організаційних питань, юридичний супровід, сприяння в отриманні необхідних документів в органах влади, будуть виконані в будь-який час.

Перебуваючи в Одесі, Ви зможете спокійно насолоджуватися відпочинком або повністю сконцентруватися на роботі, не відволікаючись на сторонні питання, тому що наш персонал робить все можливе для того, щоб Ви відчували себе чудово!