Antikiller
улица Троицкая, 2 65014 Украина, Одесса
+38 093 171 3171 +38 067 135 8881 admin@antikiller.com.ua

Пультова охорона

Пультова охорона 1

ОХОРОНА КВАРТИРИ

Охоронна сигналізація, підключена до пульта централізованого спостереження «Антикілер» – це надійна і вигідна захист від проникнення в вашу квартиру різного роду зловмисників.

Ми не монтуємо наспіх брендове обладнання, а грамотно проектуємо, якісно встановлюємо і оперативно реагуємо на нештатні або загрозливі ситуації. В результаті клієнт отримує якісну послугу і надійний захист своєї квартири і майна.

ОХОРОНА БУДИНКУ

Ефективно захистити приватний будинок і прибудинкову територію дозволить індивідуально підібрана система охоронної сигналізації з подальшим реагуванням на будь-які ознаки несанкціонованого проникнення групами швидкого реагування «Антикілер».

Наші Групи швидкого реагування – це цілодобова гарантія безпеки вашої родини, дому та майна.

ОХОРОНА БІЗНЕСУ

Компанія «Антикілер» гарантує високу оперативність і комплексний захист вашого бізнесу від протиправних посягань.

У найкоротші терміни після надходження сигналу тривоги, вам буде надано необхідну допомогу і захист. Ви знаєте, як заробити, ми знаємо, як зберегти!

КНОПКА тривожного виклику

Досить одного натискання на кнопку, щоб передати сигнал тривоги на наш пульт централізованого спостереження і до вас на допомогу прибуде екіпаж групи швидкого реагування, який прийме необхідні заходи для захисту ваших законних інтересів і прав.

“Антикілер” – це:

  • Оцінка і профілактика загроз.
  • Цілодобова допомога і захист.
  • Гарантія конфіденційності.
  • Дотримання законності.
  • Індивідуальний і чесних підхід.

ОК “Антикілер” піклується про своїх клієнтів і збереження Вашого майна, дарує Вам комплексний страховий захист Вашої квартири від страхової компанії №1 з українським капіталом “АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ”. А також, використовуючи вигідний кредитний договір від Альфа банку, ви можете придбати у нас пультової сигналізацію в розстрочку!

Заказать охрану

Оставьте заявку и наш менеджер свяжеться с вами