Antikiller
улица Троицкая, 2 65014 Украина, Одесса
+38 093 171 3171 +38 067 135 8881 admin@antikiller.com.ua

Школа охоронців Антикілер

Навчання, підготовка і тренування охоронців

Ми проводимо конференції, практичні семінари, тренінги та тренування по широкому спектру питань в галузі забезпечення особистої безпеки та охорони.

Програма підготовки охоронців, розроблена фахівцями охоронної компанії «Антикілер» включає в себе наукову основу і перевірену життям практичну частину.

За основу навчання взято досвід забезпечення особистої безпеки та проведення спеціальних охоронних заходів співробітниками компанії «Антикілер». Наші інструктори і наставники, мають стаж оперативної роботи не менше 10 років з охоронюваними особами різного рангу і статусу в суспільстві, в тому числі політиками і бізнесменами ТОП-рівня. Це означає, що слухачі можуть отримати всі відповіді на свої запитання по суті, а не грунтуючись на домислах або неперевіреної на практиці інформації.

Особлива увага при навчанні приділяється стратегії охорони, а саме: планування, підготовки та проведення охоронних заходів, що є основою забезпечення особистої безпеки.

Крім цього, навчальним та інформаційно-аналітичним відділом охоронної компанії «Антикілер» вже багато років відслідковуються і аналізуються всі випадки, які сталися в оперативній практиці приватних і державних охоронних структур, а також спецслужб. Фахівцями проводиться аналіз роботи і виявляються помилки охорони, розробляються нові тактичні прийоми захисту і методи охорони.

Інформаційно-аналітичним відділом охоронної компанії «Антикілер» зібрані сотні матеріалів пов’язаних з вчиненням замовних вбивств в Україні та світі.

У компанії функціонує унікальна і єдина в Україні бібліотека охоронця, де зібрано понад 700 одиниць спеціальної літератури для охоронців.

Крім цього, «Антикілер» – єдина охоронна компанія в Україні, яка має власний інформаційно-аналітичним інтернет ресурсом https://bezpekavip.com/, який був заснований в 2012 році і за роки своєї роботи став широко популярним в багатьох країнах Європи і світу.

Наша головна мета при навчанні передати слухачам наш власний досвід роботи на випередження, обчислення на ранньому етапі готується замаху чи іншого злочину по відношенню до охоронюваного особі (об’єкту).

«Попередження замовного вбивства повинно бути пріоритетним в роботі охоронця, знищення в зародку подібного злочину є найбільш ефективним способом боротьби з ним, ніж вже реалізувався. Саме такий підхід є логічним, так як набагато безпечніше заздалегідь виявити джерело загрози і нейтралізувати його, ніж надійно прикривати особа, яку охороняють всюди і завжди ».

Автор і керівник проекту «Безпека VIP-персон», директор охоронної компанії «Антикілер»

Зборщик Микола Валентинович

Заказать охрану

Оставьте заявку и наш менеджер свяжеться с вами